bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mourinho Guti'yi kızdırdı

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15264
Teşekkür Edilme : 8

Mourinho Guti'yi kızdırdı Empty
MesajKonu: Mourinho Guti'yi kızdırdı   Mourinho Guti'yi kızdırdı EmptyCuma Nis. 29, 2011 1:00 am

Real Madrid'in Şampiyonlar Ligi yarı final karşılaşmasında Barcelona karşısında aldığı mağlubiyet sonrası açıklama yapan Guti, Portekizli hocanın tutamayacağı sözler vererek taraftarlarını kandırdığını söyledi.

"HAKEM MAĞLUBİYETE ZEMİN HAZIRLADI"
İspanyol basınına konuşan Guti, "Bu mağlubiyet bir Real Madridli olarak beni üzüyor. Ancak hakem verdiği karar ile bu mağlubiyete zemin hazırladı" diyerek karşılaşmanın hakemi Wolfgang Stark'ı eleştirenler arasında yerini aldı. Jose Mourinho'nun basın toplantılarında yaptığı açıklamalarla kamuoyunu yönlendirip sahadışı olaylar ile galibiyetler almaya çalıştığını öne süren tecrübeli yıldız "kendisine tavsiyem sahada konuşsun" diyerek Portekizli hocanın basın karşısındaki tavrını beğenmediğini söyledi.

"AYAKLARI YERE SAĞLAM BASMIYOR"
"Ben gerçek Real Madridliyim. Mourinho'nun ayaklarının yere sağlam basmasını istiyorum ve bu yüzden eleştirmeye devam edeceğim" diyen Guti, Beşiktaş'a imza atmadan önce verdiği bir röportajda takımdan ayrılmasına Mourinho'nun öncelik ettiğini savunmuştu. Bu sebepten dolayı Mourinho'ya olan kızgınlığını her fırsatta dile getiren Beşiktaşlı yıldız, Portekizli teknik adamın Real Madrid'de başarılı olamayacağını belirtmişti.
http://bayatekmek.yours.tv

Mourinho Guti'yi kızdırdı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İddialar Emenike'yi kızdırdı
» Buca’nın kararı Fener’i kızdırdı
» Mourinho'nun Türk tutkusu
» Mourinho'nun hedefi Şenes Erzik
» Mourinho akıllı olsun