bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

geçen senede böyle yapıyorlardı

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15265
Teşekkür Edilme : 8

geçen senede böyle yapıyorlardı Empty
MesajKonu: geçen senede böyle yapıyorlardı   geçen senede böyle yapıyorlardı EmptySalı Mayıs 03, 2011 11:06 pm

geçen senede böyle yapıyorlardı Fenerin_zirve_keyfiben çok merak ediyorum.yorum yazan bazı kişiler.şu soruyuda cevaplayabilirlermi? siz diyosunuz ya fenerbahçe hakemlerle kazanıyor falan,aziz yıldırım hakemleri etkiliyor falan.peki madem aziz yıldırımın elinde böyle bişey var (asla söz konusu olamaz tamamen uydurma) o zaman neden geçen sene fenerbahçe şampiyon olamadı.eğer aziz yıldırımın elinde böyle bişey olsaydı o zaman bizi şampiyon yapardı.aziz yıldırım güya bütün haftaları hesap ettide bi son haftayımı hesap edemedi.söylermisiniz çok bilmiş galatasaraylılar beşiktaşlılar trabzonlular.bu soruyu çok merak ediyorum nasıl cevaplıcaksınız.her ne cevap yazacak olursanız olun hiçbiri söylediklerinizle bağdaşmıcak.biz 2006 yılında ve geçen sene son haftada şampiyonluklar kaybettik.daha geçen sene büyük travma yaşadık.siz hala utanmadan sıkılmadan hala fenerbahçenin hakemlerle kazandığını söylüyosunuz ayıp yahu ayıp.elinizi vicdanınıza koyun.fenerbahçenin şu oynadığı güzel futbola hiçmi saygı göstermizsiniz hiçmi alınterine saygınız yok.neden her atılan golden sonra bunun altında bişey ararsınız olacak şey değil arkadaş,anlayamıyorum.nedir bu fenerbahçeye karşı öfkeniz.nedir alıp veremediğiniz.yazık günah değilmi sahada o kadar mücadele eden ekmek yiyen 90 dakika koşan hırsla oynayan takımının kazanması için elinden geleni yapan bu futbolcuların emeğine karşı bu yaptığınız ayıp değilmi yazık değilmi,ne geçiyor elinize bu şekilde yaparak.hangi akla hangi vicdana sığınarak hala fenerbahçenin hakemlerle kazandığına iddia edebiliyosunuz inanılır gibi değil.ben gerçekten bazı kendini bilmez kişilerin yaptığı tamamen uydurma tamamen fenerbahçeye karşı kin tutmuş yorumlarını anlamakta güçlük çekiyorum.inanın şu yazı gibi yüz tane yazsak bunlar aynı tas aynı hamam değişen hiçbişey olmaz yine kendi bildiğini okur.yazık gerçekten çok yazık.

Gönderen: koray1907

bounce bounce bounce bounce
http://bayatekmek.yours.tv

geçen senede böyle yapıyorlardı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye böyle prim görmedi
» Obama Bin Ladin'in ölüm emrini böyle mi verdi