bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Keşke Adnan Polat da aday olsaydı

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15266
Teşekkür Edilme : 8

Keşke Adnan Polat da aday olsaydı Empty
MesajKonu: Keşke Adnan Polat da aday olsaydı   Keşke Adnan Polat da aday olsaydı EmptySalı Mayıs 03, 2011 11:14 pm

Keşke Adnan Polat da aday olsaydı Keske_adnan_polat_da_aday_olsaydiBu yemek öncesi NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Ali Dürüst, bugün mahkemede çıkan kararın Galatasaray'ın önünü açtığını belirtirken artık geleceğe bakmak gerektiğini söyledi. Dürüst, ayrıca Başkan Adnan Polat'ın da bu seçimde aday olması gerektiğini belirtti.

Ünal Aysal'ın başkan seçilmesi halinde yönetim kurulunun en önemli isimlerinden biri olması beklenen Adnan Öztürk ise son zamanlarda mahkeme süreci hakkında bilgi kirliliği olduğunu belirtti. Mehmet Helvacı'nın adaylığı hakkında da konuşan Öztürk, Galatasaray'da kimsenin yasaklı olmaması gerektiğini ve Mehmet Helvacı'nın da seçimde aday olarak yer almasını istediğini belirtti.

"KEŞKE ADNAN POLAT DA ADAY OLSAYDI"
Bugün alınan mahkeme kararıyla Galatasaray'ın önünün açıldığını söyleyen Ali Dürüst "Bu kararla önümüz açıldı. Zaten beklenen bir karardı. Keşke en baştan bu hale gelmeseydi. Neyse artk geçmişi konuşmaya gerek yok. Seçim sonrasında eminim ki yönetime gelenler Galatasaray'ı en iyi şekilde yönetecek. 14 Mayıs'ta yapılacak seçim kadar, seçim sonrası da çok önemli. Bu geceyle birlikte hazırlıklara iyice başlamış olduk" dedi.

Bir diğer başkan adayı Mehmet Helvacı ile ilgili soruyu da cevaplayan Dürüst "Ben açıkçası herkesin aday olmasını isterim. Sayın Helvacı da seçime katılmalı. Keşke Sayın Adnan Polat da seçime girseydi. Biz burada taraf olamayız. Divan Başkanı ne karar verirse ona uyarız" şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

"GENEL KURUL EN İYİ KARARI VERİR"
NTV Spor canlı yayınına katılan bir diğer önemli isim Adnan Öztürk son günlerde yaşanan mahkeme sürecini "Son zamanlarda yaşanan çok büyük bir bilgi kirliliği vardı. Belki de özellikle yapıldı. Ben açıkça mahkemeden böyle bir karar çıkacağını biliyordum. Divan Kurul üyelerimizin de katılmasıyla bu kararımda iyice emin oldum. Artık seçim kararı alındı. Sağlıklı bir seçim kararı bu. 14 Mayıs'ta Galatasaray camiası olarak sandık başına gideceğiz ve başkanımızı seçeceğiz" dedi.

Tüzügün bir an önce değişmesi gerektiğini de söyleyen Öztürk "Şu son zamanlarda yaşananları bir an önce unutmak istiyorum. Bu olaylar sonrası herkes bazı şeyleri görmüştür. Bundan sonra herkes atılan her adımda daha dikkatli olur. Tüzük değişikliğinin de ne kadar önemli olduğu bir kez daha görülmüştür." şeklinde konuştu.

"3 ADAYA DA BAŞARILAR DİLİYORUM"
Genel Kurul'un en iyi kararı vereceğine inandığını söyleyen Adnan Öztürk, "Umarım Divan Kurulu Başkanımız İrfan Aktar, Sayın Mehmet Helvacı'nın seçime girmesi lehinde bir karar alır. Şimdi baktığımızda 3 aday var. 3 adaya da başarılar diliyorum. Keşke Sayın Adnan Polat da seçime girseydi. Galatasaray'da yasaklı kimse olmamalı. Herkes projelerini anlatsın, herkes sandığın başına gelsin oyunu kullansın. Genel Kurulu üyelerinin en doğru kararı vereceğine inanıyorum" dedi.

Adnan Öztürk son olarak hazırlıklara hız verdiklerini, çalışmalarının hazıra yakın olduğunu ve her gece yapılacak bir aktivite ile Genel Kurul üyelerini bilgilendireceklerini söyledi.
http://bayatekmek.yours.tv

Keşke Adnan Polat da aday olsaydı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adnan Polat vedalaşıyor
» Adnan Polat'tan başarı mesajı
» Adnan Polat son noktayı koydu
» Arda'dan Adnan Polat'a veda mektubu
» CHP’de 4 bin aday adayı