bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Nasreddin Hoca gibi konuşuyorsun!"

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15256
Teşekkür Edilme : 8

"Nasreddin Hoca gibi konuşuyorsun!" Empty
MesajKonu: "Nasreddin Hoca gibi konuşuyorsun!"   "Nasreddin Hoca gibi konuşuyorsun!" EmptyPaz Nis. 24, 2011 4:54 am

12 Haziran'daki genel seçimler için Anadolu'daki ilk mitingini Bayburt'ta yapan Başbakan Erdoğan, Beykoz'da halka seslendi

Erdoğan: "CHP liderinin yaptığı tek şey ambalaj. Nasreddin Hoca gibi "ya tutarsa" diyor anamuhalefet lideri. Önemli vaadlerimizden bir tanesi kent hastaneleri. İstanbul'da Anadolu yakasında bir tane Avrupa yakasında bir tane çok büyük hastane yapacağız. Benim vatandaşım sokakta sedyelerde taşınmayacak. Onların hayal etmedikleri yere bizim uygulamalarımız ulaşır. Okul öncesi eğitimde yüzde 10'duk şimdi yüzde 40'ı bulduk.

"BİR KASET SKANDALIYLA GENEL BAŞKANLIK KAPTIN!"
Bir kaset skandalıyla genel başkanlık kaptın ve onunla yürüyorsun. Evine ziyarete gidiyosun ben genel başkan adayı değilim diyosun.24 saat sonra genel başkan adayı oluyorsun. CHP sabah başka akşam başka konuşuyor. Siyasette dürüst olmayanlar miletten şamar yiyecektir.

"BÜTÜN OKULLARDA 'AKILLI TAHTA'YA GEÇECEĞİZ!"
Fatih projesiyle bütün okullarda "akıllı tahtaya" geçeceğiz. Bütün dersliklerde "akıllı tahta" olacak. Bu bize yakışır. CHP belediyelerin üniversitelilere verdiği bursları Anayasa Mahkemesine giderek kestirmek istedi. Şimdi diyor ki "Aile Sigortası". Nasıl inansın bu millet sana.

CHP belediyelerin üniversitelilere verdiği bursları Anayasa Mahkemesine giderek kestirmek istedi. Şimdi diyor ki "Aile Sigortası". Nasıl inansın bu millet sana.

"SİZ NEDEN KALDIRMADINIZ YÜZDE 10 BARAJINI?"
Bu aralar sık sık yüzde 10 barajından bahsediyorlar. Bu barajı biz mi getirdik? Bizden öncekiler getirdi. Biz 16 aylık partiyken yüzde 34'le iktidar olduk. Şimdi CHP yüzde 10 diyor. Peki sen koalisyondayken, iktidardayken neden kaldırmadın? Dün DSP'li bir arkadaş yüzde 10 kalkmalı diyor. Ee bizden önce siz iktidardaydınız? Anladınız tabii bu millet sizi hep baraj altında bırakacak.

"YAZAR-ÇİZER TAKIMINA SESLENİYORUM!"
Yazar çizer takımına sesleniyorum, şimdi mi aklınıza geldi yüzde 10 barajı? BDP'de parti olarak girsin seçime geçsin 10 barajını. Bunlar etnik bir unsurun partisi biz Tükiye partisiyiz.

Bir yazarı aradım, çünkü yazısı beni rahatsız etti. "Ankaralılaşmak"dan bahsetmiş, biz Ankaralılaşmadık, biz Türkiyelileştik. Bizim 81 vilayetten 80'ininde milletvekilimiz var. Sadece Tunceli'den yok. Artık Tunceli'nin de gerçekleri görmesi lazım. Görmedikleri hizmeti bizim zamanımızda gördüler."

"DEVLET BAHÇELİ 3.5 YILDA KAÇTIN"
Sayın Bahçeli 3.5 yıl iktidarda tutunamadın, bırakıp kaçtın. Millet sana 5 yıl görev verdi sen 3.5 yılda bırakıp kaçtın. Şimdi diyorsun ki "2023 hedefimiz" var. 5 yıl iktidarda kalamadın 2023'ü nasıl göreceksin?"

"BAHÇELİ BOZKURTLARI İLE KOVALAMACA OYNASIN"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki ikinci mitingini ise Şile'de yaptı. Seçime son 50 gün kaldığını belirten Erdoğan, "Şu kalan 50 günde kapı kapı dolaşmaya evet mi? Durmayacağız, dolaşacağız anlatacağız ve sandıkları AK Parti ile patlatacağız. Bunu sizinle yapacağız. Birileri bozkurtları ile yürüyormuş. Biz yaradılmışların en şereflisi olan halkımızla insanımızla yürüyoruz. Varsın Sayın Bahçeli bozkurtları ile kovalamaca oynasın.

Anahtar Kelimeler
CHP, başbakan, Recep Tayyip Erdoğan, Fatih, beykoz, Aile Sigortası, akıllı tahta, kemal kılıçdaroğlu, recep tayyip erdoğan, başbakan, AK Parti
http://bayatekmek.yours.tv

"Nasreddin Hoca gibi konuşuyorsun!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe'ye Yunan hoca
» Helvacı'nın hoca adayı yabancı
» İşte Turgay Kıran'ın hoca adayları
» Şota Süper Lig'deki tek yabancı hoca