bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kıran: Şampiyon kadroyu kuracağız

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15260
Teşekkür Edilme : 8

Kıran: Şampiyon kadroyu kuracağız Empty
MesajKonu: Kıran: Şampiyon kadroyu kuracağız   Kıran: Şampiyon kadroyu kuracağız EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 3:07 am

Kıran: Şampiyon kadroyu kuracağız Turgay_kiranin_listesi_de_belli_olduGalatasaray Kulübü'nün 14 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda başkan adayı olan Turgay Kıran, en önemli gücünün Galatasaray aşkı olduğunu söyledi.

Conrad Otel'de yapılan Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Kıran, kulübün yönetimsel, sportif, ekonomik ve hukuksal sorunları olduğunu belirterek, ''Kültürümüz bize sorunları çözmek için mücadeleyi işaret eder. Bizlere düşen belirsizliklerin üstesinden gelmektir. 14 Mayıs milattır, bir başlangıç noktasıdır. Bizim en önemli gücümüz Galatasaray aşkımız. Gelin güçlü bir başlangıç yapalım'' dedi.

Sorunların nedeni ve Galatasaray'ın geçmişi konusunda bilgi sahibi olduklarını anlatan Turgay Kıran, ''Değerlerimizi bir başkanlık yarışı uğruna feda edemeyiz. Gücümüzü bir tek hedef için kullanacağız, amaçlarımız gerçekleştirmek. Amacımız ileri gitmektir. Gençlerle kol kola hedeflerimizi doğrultusunda ilerleyeceğiz. 46 yaş ortalamasıyla yönetime aday en genç ekibiz'' ifadesini kullandı.

-''GALATASARAY'IN ŞAMPİYON KADROSUNU KURACAĞIZ''-
Bir spor kulübü olarak sportif başarının nihai hedefleri olduğuna dikkati çeken Kıran, şöyle devam etti:
''Özlem duyduğumuz sportif başarı için altyapı çalışmalarını güçlendireceğiz. Tüm çalışmaları uzman kadrolara emanet edeceğiz. Önümüzdeki sezon Galatasaray'ın şampiyon kadrosunu kuracağız.
Maddi değerlere ilişkin ilkemiz akılcı varlık yönetimidir. Kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanacağız. Markamızını küresel ölçeğe taşınması bir gerekliliktir. Galatasaray bir dünya markasıdır. İdari açıdan, kurumsal yönetimin gereklerini yerine getireceğiz. Yönetim işleri ehline devredilecektir. Söz veriyoruz yönetime katılımı sağlayacağız. Mali konularda hedefimiz doğru gelir gider yönetimidir. Borçla yönetiliyoruz, verimli kaynak yönetimi artı değer yaratan finans anlayışımız borç dönemini bitirecektir. Kendi mevcut varlıklarımızı verimli yöneterek, 1 metrekaremizi satmadan yöneteceğiz. Bir söz daha veriyorum. Tüm zamanların eylem yönü en kuvvetli ekibi biz olacağız.''

Turgay Kıran, daha sonra yönetim kurulu aday listesinde yer alan Orhan Sürek, Cemal Akar ve Ozan Korkut'a söz verdi.

Sürek, mali konularda, Akar taraftarla iletişimde, Korkut ise uluslararası alanda Galatasaray markasının hedefleri konusunda bilgiler verdi.

Bu arada, Kıran'ın sunumu öncesi bir video gösterildi. Kıran, konuşma yapmak için kürsüye yönetim kurulu listesindekilerle birlikte çıktı.

Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın ''Size de Mehmet Helvacı gibi 30 dakika artı 5 dakika vereceğiz'' demesi üzerine Kıran, ''Biz kendimizi 30 dakikaya ayırdık, ek süre almayacağız'' dedi.

Kıran'ın konuşmasının ardından yönetim kurulu listesindekiler kendilerini tanıttı.
http://bayatekmek.yours.tv

Kıran: Şampiyon kadroyu kuracağız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şenol Güneş kadroyu bozmayacak
» Galatasaray'da kıran kırana çalışma
» İşte Turgay Kıran'ın hoca adayları
» Lucescu şampiyon
» Ve şampiyon Galatasaray