bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Misimovic: Hagi Galatsaray'ı döktü, dağıttı

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15259
Teşekkür Edilme : 8

Misimovic: Hagi Galatsaray'ı döktü, dağıttı Empty
MesajKonu: Misimovic: Hagi Galatsaray'ı döktü, dağıttı   Misimovic: Hagi Galatsaray'ı döktü, dağıttı EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 3:08 am

Misimovic: Hagi Galatsaray'ı döktü, dağıttı Misimovic_5Rusya'nın Dinamo Moskova futbol takımında oynayan Bosna-Hersekli oyuncu Zvjezdan Misimoviç, Galatasaray takımı eski Teknik Direktörü George Hagi'yi eleştirdi. Eski Galatasaraylı Misimoviç, Hagi tarafından geçen yıl kadro dışı bırakılmıştı. Mart ayında da Bosnalı oyuncu takımdan ayrılmıştı.

"TÜRKİYE'YE GİTMEYE KARAR VERDİM"
Rus İzvestia gazetesine konuşan Misimoviç, Türkiye ile ilgili anılarını anlattı. Misimoviç, "Geçen yaz hem Rusya'nın Kazan hem de Türkiye'nin Galatasaray takımından teklifler aldım. Titizlikle düşünüp taşındıktan sonra Türkiye'ye gitmeye karar verdim" dedi.

Muhabirin Almanya'nın ardından Türkiye gitmeniz çok şaşırtıcı demesine Misimovic, "Olayı böyle dramatize etmemek lazım. Türkiye kuzey kutup bölgesi falan değil. Hatta orada futbol daha düzgün, güzel bir düzeyde. Şahsen bana başka bir ülkede kendimi denemek çok ilginç idi. Türkiye'de taraftar bakımından Almanya'dan tamamen farklı bir mantalite var. Galatasaray'da geçirdiğim altı ayda çok şey öğrendiğimi ve futbolcu olarak güçlü olduğumu düşünüyorum. Dolayısıyla Türkiye'ye gidişimi hata olarak görmüyorum" dedi.

"HAGİ NE YAPTIĞININ FARKINDA DEĞİLDİ"
Muhabirin, "Hagi ile ihtilaf yüzünden Galatasaray'ı terketmek zorunda kaldınız. Olup bitenlere bakılırsa, Hagi'nin görevine son verilmesi sizin kesinlikle haklı olduğunuzu ortaya koydu" demesine Misimovic, "Tabii ki haklıyım! Hagi ne yaptığının farkında değildi. Ve çok tuhaf kararlar alıyordu. İlk 11'e neden beni almadığını bir türlü anlatamıyordu. İş hatta şu olaya kadar vardı: Sahada sakız çiğniyorum diye suçlamaya, kusur görmeye başladı. Saçmalık değil mi? Tabii ki böyle bir teknik direktörle Galatasaray dökülmeye başladı" diye konuştu.
http://bayatekmek.yours.tv

Misimovic: Hagi Galatsaray'ı döktü, dağıttı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Misimovic Hagi'yi suçladı
» Tecavüzcünün tahliyesi sokağa döktü