bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşkın: Yönetimi temsilen buradayım

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15260
Teşekkür Edilme : 8

Aşkın: Yönetimi temsilen buradayım Empty
MesajKonu: Aşkın: Yönetimi temsilen buradayım   Aşkın: Yönetimi temsilen buradayım EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 5:03 am

Aşkın: Yönetimi temsilen buradayım Taner_askinGalatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Taner Aşkın, Divan Kurulu Toplantısı'na yönetim kurulunu temsil etmek üzere görevlendirilerek geldiğini söyledi.

Conrad Otel'de yapılan Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı'na yönetim kurulunu temsilen tek başına katılan Aşkın, yönetimin daha önce programlanmış işleri olduğunu belirterek, ''Yönetim kurulunu temsil etmek üzere, buraya görevlendirilerek geldim'' dedi.

Seçim toplantısının dünkü mahkeme kararından sonra ortaya çıktığını vurgulayan Taner Aşkın, ''Daha önce alınmış randevular vardı. Bunlarla ilgili birtakım toplantılar tertip edilmişti. Yönetim kurulundaki diğer arkadaşlardan işi olmayanlardan bir iki kişi buraya geldi, tekrar gitti. Burada herhangi bir art niyet aramanın alemi yok. Yönetimi temsilen görev aldım. Galatasaray için yapılacak seçimlerle ilgili adaylar ekiplerini tanıttı, programlarını anlattı. İnşallah Galatasaray için hayırlısı olur'' diye konuştu.

''İNŞALLAH GALATASARAY İÇİN BEYAZ BİR SAYFA OLUR''
Taner Aşkın, 14 Mayıs'ta yapılacak genel kurulu da değerlendirerek, ''Kim gelirse gelsin Galatasaray bundan sonra inşallah seçilenin arkasında destek olacaktır'' dedi.

"GALATASARAY İÇİN TEMİZ BİR SAYFA"
Bu dönemde yaşananları hayatı boyunca bir daha görmek istemediğini kaydeden Aşkın, ''Bugüne kadar olanları bir daha yaşamayız diye düşünüyorum. Böyle bir şeyi asla temenni etmiyorum, katiyen de istemiyorum. Hayatım boyunca görmek istemediğim bir husustur. İnşallah camia buradan iyi bir ders çıkarmıştır. Bu çıkartılan dersten de herkes üzerine düşeni alır. Galatasaray için temiz bir sayfa, beyaz bir sayfa olur, herkes için hayırlı olur'' diye konuştu.

Taner Aşkın, genel kurulda beyaz liste konusunda bir çalışmaları olmadığını da vurgulayarak, ''Beyaz liste, beyaz oy karma bir listedir. Herkes yapabilir bunu. Bununla ilgili bizim böyle bir çalışmamız yok'' diyerek sözlerini tamamladı.
http://bayatekmek.yours.tv

Aşkın: Yönetimi temsilen buradayım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Federasyon Yönetimi iki parça