bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Beşiktaş'a gel"

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15264
Teşekkür Edilme : 8

"Beşiktaş'a gel" Empty
MesajKonu: "Beşiktaş'a gel"   "Beşiktaş'a gel" EmptyPaz Nis. 24, 2011 9:16 am

Arda Turan'ın "Guti'nin ara paslarını çok beğeniyorum" sözlerine, İspanyol süperstardan yanıt geldi: Gelsin, bize katılsın. Söz, ona beğendiği ara paslarını atacağım!

Fanatik'in haberine göre, Galatasaray Kaptanı Arda Turan, geçtiğimiz günlerde bir TV programına katılmış ve Beşiktaş’ın yıldızlarını öve öve bitirememişti. Ricardo Quaresma’nın iyi bir futbolcu olduğunun altını çizen Arda, asıl hayranlık duyduğu oyuncunun ise Guti olduğunu dile getirmişti. Arda, “Q7’yi beğeniyorum. Ancak Guti bambaşka... İnanılmaz ara pasları atıyor. Onu izlemek bile bir başka güzel. Zaten Real Madrid’te de yıllarca forma giydi” demişti. Arda’nın bu sözlerine, Guti’nin yanıtı gecikmedi. Ali Sami Yen Stadı’ndaki son derbinin ardından formasını Arda’ya hediye eden Guti, şimdi de milli futbolcuyu Beşiktaş’a davet etti.

FUTBOLU AKLIYLA OYNUYOR
“Arda çok iyi bir futbolcu. Yetenekli, ayrıca futbolu da aklıyla oynuyor” diyen Guti Hernandez, şöyle konuştu: Bize yönelik övgüleri için Arda’ya teşekkür ederim. ‘Beşiktaş yıldızlar topluluğu’ demiş... Bize katılırsa çok daha mutlu oluruz. Ayrıca söz veriyorum, eğer bize gelirse çok beğendiği ara paslarını ona da atarım” sözleriyle, şakayla karışık Arda’yı Beşiktaş’a davet etti.

Anahtar Kelimeler
galatasaray, arda turan, beşiktaş, quaresma , İspanyol, guti, real madrid, Ali Sami Yen
http://bayatekmek.yours.tv

"Beşiktaş'a gel"
1 sayfadaki 1 sayfası