bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ayşe'den Hülya'ya karşı dava

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15275
Teşekkür Edilme : 8

Ayşe'den Hülya'ya karşı dava Empty
MesajKonu: Ayşe'den Hülya'ya karşı dava   Ayşe'den Hülya'ya karşı dava EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 7:17 am

Ayşe'den Hülya'ya karşı dava Ayseden_hulyaya_karsi_davaSabah gazetesi yazarı Ayşe Özyılmazel'in konuya ilişkin açıklaması şöyle:

17.04.2011 tarihinde sevgili Nurbanu Güney Elibir ile yaptığım röportajda bana yöneltilen bir soruya verdiğim cevap haftalardır magazin gündeminde tartışılıyor.
Konuyla alakalı seviyeli ve tartışmaya değer yorumlara saygım sonsuz..
Ancak yayın hayatına yeni başlayan ve anladığım kadarıyla dikkat çekmeye ihtiyacı olan bir televizyon kanalındaki programda hakkımda son derece çirkin bir yayın yapılmıştır.

AÇIKLAMA YAPAMIYORUM
Avukatım Şeyda Yıldırım aracılığıyla kişilik haklarıma yapılan bu çirkin saldırıyı yargısal platforma taşıdık ve başlayan süreç nedeniyle daha fazla açıklama yapamıyorum.
Ancak şunu söyleyebilirim ki ucuz kaygılar uğruna beni kullanmaktan, her ne kadar izi bile kalmasa da bana çamur atmaktan çekinmeyen bu zihniyete sessiz kalmayacağım.. Son sözü yüce Türk adaleti söyleyecektir..
http://bayatekmek.yours.tv

Ayşe'den Hülya'ya karşı dava
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Brad ve Angelina'ya dava
» Bobo Galatasaray'a karşı oynuyor
» Beşiktaş ile Bursaspor karşı karşıya
» Nihat'a manevi dava
» Fenerbahçe dava açıyor