bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nihat gitmeyi düşünüyordu

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15260
Teşekkür Edilme : 8

Nihat gitmeyi düşünüyordu Empty
MesajKonu: Nihat gitmeyi düşünüyordu   Nihat gitmeyi düşünüyordu EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 11:47 pm

Nihat gitmeyi düşünüyordu Nihat_gitmeyi_dusunuyorduBeşiktaş asbaşkanı Serdal Adalı, taraftara yine transfer müjdesi verdi. Siyah-beyazlı yönetici, önceliklerinin savunma oyuncusu olduğunu ama santrfor da alabileceklerini söyledi.

"KARARIMIZ DOĞRUYDU"
Beşiktaş'ın yaptığı transferlerde önemli rol oynayan asbaşkan Serdal Adalı, TRT-3'te katıldığı programda yeni transferler için çalıştıklarını söyledi. Ağırlıklı olarak defans oyuncusu almak için girişimlerde bulunduklarını belirten Adalı, "Ama bir santrforumuzu gönderirsek, yerine birini alacağız" açıklamasını yaptı. İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilmesini değerlendiren Adalı, "Olaya ben de çok üzüldüm. Ama kararımız doğruydu. İbrahim Toraman, Üzülmez'e benzer şekilde karşılık verseydi, onun için da aynı kararı alırdık" dedi. Siyah-beyazlı yönetici, Nihat konusunda da "Nihat, daha önce de gitmeyi düşünüyordu. Talihsiz bir olay yaşandı. Önümüzdeki yönetim toplantısında Nihat konusu ele alınacak" diye konuştu. Serdal Adalı, Futbol Federasyonu'ndan memnun olmadığını da sözlerine ekledi.
http://bayatekmek.yours.tv

Nihat gitmeyi düşünüyordu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nihat kalıyor mu?
» Nihat özür diledi
» Üzülmez'den Nihat'a destek
» Nihat'a manevi dava
» Nihat Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor