bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Semih Şentürk: Şampiyonluğu özledim

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15260
Teşekkür Edilme : 8

Semih Şentürk: Şampiyonluğu özledim Empty
MesajKonu: Semih Şentürk: Şampiyonluğu özledim   Semih Şentürk: Şampiyonluğu özledim EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 11:47 pm

Semih Şentürk: Şampiyonluğu özledim Semih_senturk_sampiyonlugu_ozledimFenerbahçeli Futbolcu Semih Şentürk, 12 senedir Fenerbahçe'de olduğunu ve 4 şampiyonluk yaşadığını vurgulayarak, "Ancak şampiyonluğu çok özlediğimi söyleyebilirim" dedi.

"ŞAMPİYONLUKTAN UZAKLAŞMAK İSTEMİYORUZ"
Fenerbahçe Radyosu'na açıklamalarda bulunan Semih, üç maçlarının kaldığını hatırlatarak, "Kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Şampiyonluk yarışı dişe diş sürüyor. Trabzonspor da bizi takip ediyor, ancak bu saatten sonra şampiyonluktan uzaklaşmak istemiyoruz" dedi.

Takımdaki arkadaşlık, dostluk ve destek havasının kendilerini çok iyi etkilediğini vurgulayan Semih, "100. yıldaki şampiyonluktan sonra takımı ilk kez bu kadar kenetlenmiş görüyorum. Hep daha iyi oynamaya çalışıyoruz, birbirimize inanıyoruz, arkadaşlık çok iyi. Bu hafta inşallah sakatlıkları olan arkadaşlarımız da bize katılacaklar. Kendi adıma hata yapmadan bu üç haftayı geçeceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Semih, radyodaki bağlantıda, slow şarkıları sevdiği için genelde bu tür müzikleri dinlediğini aktararak, şunları söyledi:

"Eşimle ortak şarkılarımız da var. Ferhat Göçer'in 'Kızım' şarkısı kızım için. Programı duyunca 'Baba benim için de şarkı çaldırır mısın; dedi ben de 'Kızım' şarkısını onun için istedim. Müzik beni rahatlatıyor. Boş zamanlarımda çok fazla dinlerim. Stres atmak için güzel oluyor. Ancak maça giderken müzik dinlemek yerine sessiz ortamda kendimi dinleyerek hazırlanıyorum."
http://bayatekmek.yours.tv

Semih Şentürk: Şampiyonluğu özledim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Semih'e baş döndüren teklif
» Fenerbahçe şampiyonluğu bırakmaz
» Leonardo: Milan şampiyonluğu haketti