bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15256
Teşekkür Edilme : 8

Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan Empty
MesajKonu: Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan   Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan EmptyCuma Mayıs 06, 2011 3:27 am

Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan Cem_sultan

Tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Galatasaray'da sular durulmuyor. Yönetim bazında yaşanan sıkıntılar bambaşka boyutla saha içine de indi. Dün idmanda yaşanan Cem Sultan ve Servet Çetin tartışması, genç futbolcu Cem Sultan'ın bugün sosyal medya ağlarından twitter'daki hesabından yazdığı sert ve bir o kadar da çarpıcı sözlerle büyük gündem yarattı.

SEN KİMSİN?
"Bana babam el kaldırmadı. Sen kimsin?" diyen Cem Sultan, "Seninle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum" ifadelerini kullandı. "Kardeşimden de küçüldün" diyen Cem Sultan, "Bak SERVET ÇETİN sert vuramamışsın demek ki suratıma hala konuşuyorum. Sana abi diyordum. Kardeşimden de küçüldün artık gözümde..." yazdı. Bu açıklamalarından sonra Galatasaray Kulübü'nden Cem Sultan'a ceza verilmesi bekleniyor.
Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan Cem_sultan_1
http://bayatekmek.yours.tv

Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan
1 sayfadaki 1 sayfası