bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bülent Uygun:Seneye taraftarımızı üzmeyeceğiz

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15278
Teşekkür Edilme : 8

Bülent Uygun:Seneye taraftarımızı üzmeyeceğiz Empty
MesajKonu: Bülent Uygun:Seneye taraftarımızı üzmeyeceğiz   Bülent Uygun:Seneye taraftarımızı üzmeyeceğiz EmptyCuma Mayıs 06, 2011 8:33 pm

Bülent Uygun:Seneye taraftarımızı üzmeyeceğiz Uygun_10
Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, gelecek sezon Eskişehirspor taraftarını üzmeyen ve galibiyetler kazandıracak bir takım kurmak istediklerini söyledi.

Uygun, maçın ardından yaptığı açıklamada, bugün Eskişehirspor açısından önemli bir maç olduğunu belirterek, bu maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını kaydetti.

RAKİP DİRENÇLİ VE İSTEKLİYDİ
Takımın üzerindeki stresten dolayı mağlup olduklarını ifade eden Uygun, ''Bahaneler yerine futbol mantelitemizi ve anlayışımızı sahaya yansıtamadık. Bu yüzden çok üzgünüz. Oyunun belirli bölümlerinde iyiydik. Kayserispor haklı bir üç puan aldı. Onları kutluyorum. Rakip dirençli ve istekliydi. Gelecek sezon taraftarı üzmeyen ve galibiyetler kazandıracak bir takım kurmak istiyoruz'' dedi.

Eskişehirspor formasını ilk kez giyen 16 yaşındaki genç futbolcu Nuri Fatih Aydın da Kayserispor maçının kendisinin ilk profesyonel maçı olduğunu belirterek, maçı kaybettikleri için üzgün olduğunu bildirdi.

Maçlarında top topladığı Eskişehirspor'da forma giymenin kendisini mutlu ettiğini anlatan Aydın, ''Maçı kaybetmemize herkesten çok daha fazla üzüldüm. Ben Eskişehirspor futbolcusundan önce Eskişehirspor taraftarıyım'' dedi.
http://bayatekmek.yours.tv

Bülent Uygun:Seneye taraftarımızı üzmeyeceğiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bülent Ünder'den Servet ve Cem açıklaması
» Bülent Ünder futboldan memnun
» Aysel Tuğluk'tan Bülent Arınç'a cevap