bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Quaresma tir tir titredi

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15277
Teşekkür Edilme : 8

Quaresma tir tir titredi Empty
MesajKonu: Quaresma tir tir titredi   Quaresma tir tir titredi EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 9:05 pm

Quaresma tir tir titredi Yilmaz10
Olaylar çıktığında hepimiz televizyon başındaydık.. Bir çoğumuz gözlerimize inanamıyordu ama tehlikeden de uzaktık..

Bursa’nın göbeğinde Holiday Inn Otel’de mahsur kalan Beşiktaşlı futbolcuların yaşadıklarını...

ÖZELLİKLE YABANCILAR ÇOK GERGİNDİ
Türk oyuncular bu konularda daha ‘şerbetli’ olduğu için onlarda herhangi bir korku söz konusu değildi. Beşiktaşlı futbolcular, saat 18.00’de otelin lobisinde maça hareket için toplandılar. Ama dışarıdan gelen kötü haberleri alan siyah-beyazlı yöneticiler, takımı mecburen lobide tuttu.

SIMAO: ÖLÇÜ KAÇTI
Tam 1 saat 15 dakika lobide bekleyen futbolcuların psikolojisinin bozulmasını istemeyen yetkililer, otel televizyonlarını kapattırdı. Fakat hepsi kendi telefonlarından olayları takip ettiler. Ve bekleyiş sırasında Quaresma, korku dolu sesiyle yönetime “Neredeyse dünyanın her yerinde oynadım. Ama bu kadar futbol şiddeti görmedim. Bu şartlarda biz sahaya nasıl çakacağız, çıksak sahadan nasıl çıkacağız?” derken başka bir Portekizli dünya yıldızı Simao da “Türkiye’deki seyirci coşkusunu sahadaki atmosferi çok seviyorum. Ama işin ölçüsü bu kadar kaçmamalı” yorumunu yaptı.
http://bayatekmek.yours.tv

Quaresma tir tir titredi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quaresma salonda çalıştı
» Atletico Madrid Quaresma için servet önerdi