bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Terim'den Nuri Şahin yorumu

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15255
Teşekkür Edilme : 8

Terim'den Nuri Şahin yorumu Empty
MesajKonu: Terim'den Nuri Şahin yorumu   Terim'den Nuri Şahin yorumu EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 1:06 am

Terim'den Nuri Şahin yorumu Terimden_nuri_sahin_yorumu
Nuri Şahin az önce düzenlediği basın toplantısında, yeni sezonda Real Madrid forması giyeceğini açıkladı. Genç yıldız, 6 yıl boyunca Los Galacticos'un önemli oyuncularından biri olacak. Nuri'ye ilk kez A Milli Takım'da forma veren Fatih Terim NTV Spor'da 14-16 programına bağlanarak, genç yıldızın İspanya devine transferini değerlendirdi.

Nuri'nin çok önemli bir yetenek olduğunu söyleyen Terim "Nuri, milli takımın bütün kademelerinde forma giymiş bir oyuncu. Dortmund kaptanlığına kadar yükseldi, şu an A Milli Takımımız'da forma giyiyor. Bu transfer çok önemli bir transfer. Hem Nuri hem de Real Madrid adına." şeklinde konuştu.

"TÜRK MİLLİ TAKIMI'NDA OYNAMAK DA BÜYÜK BİR PRESTİJDİR"
Türkiye'nin dünya futbolunda önemli bir yeri olduğunu söyleyen Fatih Terim "Türkiye Milli Takımı forması çok önemli. Türkiye'nin dünya futbolunda çok önemli bir yeri var. Takımlarımız Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ediyor. Milli Takımımız Dünya ve Avrupa üçüncüsü. Türk Milli Takımı'nda oynamak da büyük bir prestijdir. Ben bugünlerin geleceğini 90'lardan beri söylüyorum. Her yerde Türk var bunu görüyoruz. Bu sayıyı da arttırmalıyız" şeklinde konuştu.

"HAMİT ÇOK ÖNEMLİ BİR OYUNCU"
Hamit'in Real Madrid'e transfer olacağı yönündeki haberleri de değerlendiren Fatih Terim "Ben de Hamit'in Real Madrid'e gideceğini herkes gibi okuyorum. Hamit çok önemli bir oyuncu. Çok farklı yerlerde oynayabilen bir yetenek. Diğerlerine göre de daha tecrübeli. Bayern Münih'te oynaması onu daha da tanınır hale getirdi. Real Madrid ya da başka bir kulübe gitmesini çok isterim" dedi.
http://bayatekmek.yours.tv

Terim'den Nuri Şahin yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nuri Şahin açıklayacak
» Şenol Güneş'ten penaltı yorumu
» Nuri Şahin transferinde son gelişme
» Nuri Şahin Real Madrid'de
» 20 milyon euroluk top toplayıcı Nuri Şahin