bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Terim: Onu istiyorum

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15247
Teşekkür Edilme : 8

Terim: Onu istiyorum Empty
MesajKonu: Terim: Onu istiyorum   Terim: Onu istiyorum EmptySalı Ağus. 30, 2011 12:50 am

Terim: Onu istiyorum 664585_detay
Transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, Arda Turan’ın satışı sırasında kendisine verilen kaliteli bir yabancı sözünün tutulmasını bekliyor.

Geçtiğimiz hafta Arda’nın yerine önerilen Podolski’yi yüksek maliyeti nedeniyle geri
çeviren Terim, bu konudaki düşüncesini, “Madem bu kadar para verecektik, o zaman Arda’yı neden sattık?” sözleri ile dile getirmiş ve bu transfere karşı çıkmıştı.

‘TAM ARADIĞIMIZ ADAM’
Terim’in son transfer zirvesinde Chelsea’nin İsrailli yıldız oyuncusu Benayoun’un alınmasını bir kez daha istediği ve “Benayoun istediğimiz özelliklere sahip kaliteli bir oyuncu. Arda’nın boşluğunu ancak onun gibi tecrübeli bir futbolcuyla doldurabiliriz” dediği ve transferde önceliğin bu isme verilmesini istediği bildirildi.

Fatih Hoca’nın ısrarı üzerine harekete geçen yönetim bu transfer için masaya oturdu. Devam eden görüşmelerde yıldız oyuncu için istenen 4.5 milyon Euro’luk bonservis, 4 milyon Euro seviyesine kadar indirildi.
http://bayatekmek.yours.tv

Terim: Onu istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ya Terim ya Gerets
» Fatih Terim'den mesaj
» Fatih Terim için konuşmadık
» Terim'den Nuri Şahin yorumu
» Arena'da Fatih Terim sesleri