bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ya Terim ya Gerets

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15260
Teşekkür Edilme : 8

Ya Terim ya Gerets Empty
MesajKonu: Ya Terim ya Gerets   Ya Terim ya Gerets EmptySalı Mayıs 03, 2011 11:16 pm

Ya Terim ya Gerets Ya_terim_ya_geretsGalatasaray'da 14 Mayıs'taki Olağanüstü Seçimli Kongre yaklaştıkça heyecan artıyor. Başkan adaylarından Ünal Aysal'ın listesinde bulunan eski yöneticilerden Semih Haznedaroğlu NTV Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Teknik direktörlük için Fatih Terim ve Eric Gerets'in adaylar arasında olduğunu söyleyen Haznedaroğlu, yeni dönem için ise umutlu konuştu.

"BİR 'OH' ÇEKTİK"
Mahkemede çıkan kararın çok sevindirici bir karar olduğunu söyleyen Semih Haznedaroğlu "Bugün çok güzel bir haber oldu. Ben inanıyorum ki bu kararla beraber binlerce Galatasaray üyesi ve milyonlarca Galatasaray taraftarı bir 'oh' çekti. Çünkü yeni bir dönem başlayacak. Seçimler var, yeni bir yönetim gelecek. Beyaz sayfa açılacak. Bu yüzden herkes mutlu ve ümitli" dedi.

"OLMAYINCA OLMUYOR"
Adnan Polat ve yönetiminin iyi niyetiyle çalıştığını ve güzel işler de yaptığını söyleyen Haznedaroğlu "Galatasaray'da görev yapan bütün başkanlar ve yönetimler hepsi sarı-kırmızılı kulüp için çok iyi çalışmıştır. Ve ben bunları şimdiki yönetim ve Adnan Polat için de söylüyorum. Hepsi iyi niyetli insanlar, Galatasaray ellerinden gelen için her şeyi yapmışlardır. Güzel şeyler de yapmışlardır. Ancak bazen bazı şeyler olmayınca olmuyor." şeklinde konuştu.

"SORUNLARI HALLEDECEK GÜCÜMÜZ VAR"
Seçilmeleri halinde mevcut sorunları çözebilecek güce sahip olduklarını söyleyen tecrübeli yönetici "Bizden başka 1 yada 2 alternatif daha var. Gelen yönetimin 1. planda Galatasaray'ın ileriye dönük başarılarını ve sorunlarını düşünmesi gerekir. Galatasaray'ın oldukça yüklü bir borcu var. Biz hepsiyle mücadele etmeye çalışacağız. Galatasaray'ın gücü ve başkanımızın gücü bunları halletmeye yeter. Tabii ki bu görev bize verilirse." dedi.

Futbol takımının da durumunu değerlendiren Haznedaroğlu "Futbolcular gol yemeyi artık yenilgiyi benimsemiş durumda. Bunu tabii iyi incelemek lazım. Aynı oyuncularla sırf motivasyonla bu iş hallolabilir mi, nasıl motive edilebilir, bu takım eskisi gibi ısıran, mağlubiyeti kabul etmeyen, hücum edebilen eski Galatasaray'a nasıl dönüştürülebilir? Bence bu çok önemli. Bunun üzerinde çok duracağız" dedi

"GERETS DE BİR ALTERNATİF"
Belçikalı teknik adam Eric Gerets'in başarılı olduğu bir dönemde gönderildiğini söyleyen Semih Haznedaroğlu "Gerets bana göre, o zaman yönetim kurulundaydım. Ancak futbola Asbaşkan olarak Adnan Polat bakıyordu. Polat, Adnan Sezgin ile birlikte yaptığı işbirliği sonucunda bana göre Eric Gerets başarılıyken gönderildi. Bu yüzden Gerets bir alternatif" dedi.

"FATİH TERİM BİZDEN DAHA FAZLA GALATASARAYLI"
Fatih Terim'in teklif edilmesi halinde görevi reddetmeyeceğini de belirten Semih Haznedaroğlu "Bir Fatih Terim bizden daha fazla Galatasaraylı. Ona da görev düşebilir. Kabul etmemesi gibi bir durum olacağını düşünmüyorum. Geçen sefer reddetti. Aralarında ne konuşuldu bilemiyorum. Ancak Adnan Sezgin Florya'daydı onun için. Yoksa Yarı yolda bir takım almak kolay değil. Özellikle futboldan anlıyorsan, motivasyonu çok düşük, sakatları olan bir takım alıp yıpranmamayı Fatih Terim herkesten daha iyi bilir diye düşünüyorum. Dolasıyla o da en büyük alternatiflerden biri." diyerek sözlerini tamamladı.
http://bayatekmek.yours.tv

Ya Terim ya Gerets
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Terim: Onu istiyorum
» Fatih Terim'den mesaj
» Fatih Terim için konuşmadık
» Terim'den Nuri Şahin yorumu
» Arena'da Fatih Terim sesleri