bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gaziantepte hakeme tepki

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15260
Teşekkür Edilme : 8

Gaziantepte hakeme tepki Empty
MesajKonu: Gaziantepte hakeme tepki   Gaziantepte hakeme tepki EmptyPtsi Mayıs 02, 2011 9:15 pm

Gaziantepte hakeme tepki Cakir_2Kırmızı siyahlılar Çakır'ın kendi aleyhlerine haksız bir penaltı ve kırmızı kart gösterirken aynı pozisyonda Trabzonsporlu oyuncuya kart göstermediğini iddia etti.

KIRMIZI KARTI ELEŞTİRDİ
Dün akşam oynan maçın 22. dakikasında Trabzonsporlu Burak ile Gaziantepsporlu Dany arasındaki mücadelede hakem Cüneyt Çakır Dany'e kırmızı kart gösterirken Trabzonspor lehine bir de penaltı kararı verdi. Hakem hocaları ve yorumcular kırmızı kart konusunda farklı fikirler öne sürerken pozisyonun penaltı olmadığı ve ceza sahası dışında olduğuna dikkat çekti. Maçın ikinci yarısında ise Gaziantepsporlu Ocan'ın Gloawaccki tarafından son adam olarak düşürülmesine rağmen kartın renginin kırmızı olmaması da eleştirildi.

Trabzonspor-Gaziantepspor maçının önemli 3 pozisyonunu Maraton'da değerlendiren Markus Merk kırmızı kartın doğru, penaltı kararının ise yanlış olduğunu, pozisyonun ceza sahası dışında olduğunu belirtti. Merk, ikinci yarıdaki tartışmalı pozisyonu da yorumladı ve Trabzonsporlu Glowacki'nin ise sarı değil kırmızı kart görmesi gerektiğini ifade ederek, "Ancak pozisyon ceza sahası dışında, penaltı değil" dedi.

"HAFTA İÇİ SİPARİŞLER VERİLİYOR"
Maç sonrasında Gaziantep cephesinden de Çakır'a tepki vardı. Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, futbol adına iyi şeyler yapmak istediklerini ancak bunun engellendiğini söyledi.

Kızıl, Trabzonspor maçı sonrası TRT 1'de yayınlanan "Stadyum Pazar" programına telefonla katılarak, "Hafta içi siparişler veriliyor, hafta sonu da maçta sipariş penaltı düdüğü çalınıyor. Hocamızın dediği gibi bize bir rol biçilmiş, onu oynatıyorlar" diyerek isyan etti.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, adil bir lig yarışı ve adil bir yönetim istediklerini ifade etti.

"BİZLER İÇİN BİÇİLEN ROLLERİ OYNUYORUZ"
Oldukça gergin olduğu gözlenen genç teknik adam, "25. dakikaya kadar ortada bir oyun vardı. Trabzonspor baskılı başlamıştı. 25. dakikadan sonra oyun bizim için bitti. Maalesef bizlere biçilen rolleri oynuyoruz. Bu ülkede 1.'lik ve 2.'lik yarışı var. 3.'lük kimsenin umurunda değil. Ama benim ve camiam için çok önemli. Hakkaniyetli ve adil yönetim tarzı istiyorum. Ben de Gaziantepspor olarak şampiyon olmak istiyorum. Diğer takımlar gibi ben de bunu istiyorum. Anadolu'dan bir takımla şampiyon olmak istiyorum. Buna hakkım var diye düşünüyorum. Buna izin verirlerse biz de şampiyon olmak istiyoruz. Müsaade ederlerse." diye konuştu.

Gaziantepsporlu futbolcular Wagner ve Ivan De Souza da haksız bir penaltı ile oyun düzenlerinin bozulduğunu savundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ise, penaltı pozisyonuyla ilgili yaptığı açıklamada, pozisyonu tam olarak göremediğini belirterek, "Pozisyonla ilgili bir hareket var ama pozisyon nerede bilmiyorum. Görüntüyü izlemek lazım. Maçın tamamına bakarsak faullerde hakemin seçim hakkını bazen kendisinin kullandığını, bazen yardımcılarına bıraktığı görülür. O pozisyonda da bir faul vardı ama ne kadar etkiliydi bilmiyorum. Yakın olmasına rağmen çizginin içerisinde mi dışarısında mı tam olarak göremedim. Onun için bir şey söylemem doğru olmaz." açıklamasını yaptı.
http://bayatekmek.yours.tv

Gaziantepte hakeme tepki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emre hakeme patladı
» Tepki çeken sözlere açıklama
» Pınar Karşıyaka'dan eleştirilere tepki
» Arınç'tan Tuğluk'a tepki: Aklını başına al
» Tolunay Kafkas'tan penaltı kararına tepki