bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arınç'tan Tuğluk'a tepki: Aklını başına al

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15247
Teşekkür Edilme : 8

Arınç'tan Tuğluk'a tepki: Aklını başına al Empty
MesajKonu: Arınç'tan Tuğluk'a tepki: Aklını başına al   Arınç'tan Tuğluk'a tepki: Aklını başına al EmptyCuma Mayıs 06, 2011 4:51 am

Arınç'tan Tuğluk'a tepki: Aklını başına al Arinctan_tugluka_tepki_aklini_basina_al
Bülent Arınç, 'Şiddetle, nefretle kınıyorum. Akıllarını başlarına almalarını tavsiye ediyorum' dedi.

Dün Diyarbakır'da toplanan Demokratik Toplum Kongresi toplantısında konuşan Aysel Tuğluk, 'Dilim söylemeye varmıyor ama kötü şeyler olacak. Cenneti de göreceksek beraber göreceğiz, cehennemi de görsek beraber yanacağız' demişti.

AKLINIZI BAŞINIZA ALIN
Tuğluk'un bu sözleri Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a soruldu. Arınç çok sert tepki gösterdi ve 'Bu sözleri, şiddetle, nefretle kınıyorum. Bir an önce akıllarını başlarına almalarını temenni ediyorum. Eminimki Kürt halkı da kürt vatandaşlar da bu sözlerden büyük rahatsızlık duyuyor' dedi.
http://bayatekmek.yours.tv

Arınç'tan Tuğluk'a tepki: Aklını başına al
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erdoğan'dan Aysel Tuğluk'un sözlerine sert tepki
» Gaziantepte hakeme tepki
» Pınar Karşıyaka'dan eleştirilere tepki
» Tepki çeken sözlere açıklama
» Tolunay Kafkas'tan penaltı kararına tepki