bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

G.Saray'da seçim 14 Mayıs'ta

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15265
Teşekkür Edilme : 8

G.Saray'da seçim 14 Mayıs'ta Empty
MesajKonu: G.Saray'da seçim 14 Mayıs'ta   G.Saray'da seçim 14 Mayıs'ta EmptyPtsi Mayıs 02, 2011 9:41 pm

G.Saray'da seçim 14 Mayıs'ta Galatasarayda_secim_iptal_mi_oluyorGalatasaray tarihi günlerinden birini yaşadı. 45 dakika süren ve zaman zaman tansiyonun yükseldiği ara duruşmada Mahkeme, 14 Mayıs'ta yapılacağı açıklanan seçim için koyduğu tedbiri kaldırdı.

Buna göre 14 Mayıs'ta olağanüstü seçimli Genel Kurul gerçekleştirilecek. Başkan adaylarından Ünal Aysal'ın yönetim kurulu listesinde bulunan avukat Sedat Doğan, mahkemenin ardından yaptığı açıklamada, ''Seçim kararı yönetimin ibrasızlığından dolayı değil, yönetim kurulu seçim kararı aldığı için seçime gidilecek'' ifadelerini kullandı. Galatasaray'da 14 Mayıs'taki seçimde Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran adaylığını açıklamıştı.

ADNAN POLAT: KESİNLİKLE ADAY OLMAYACAĞIM
Öte yandan Galatasaray Başkanı Adnan Polat NTV Spor'a yaptığı açıklamada "Galatasaray'da seçimin önündeki engel kalkmıştır. Eğer tedbir kalkmasaydı hukuki açıdan daha çok zorluk bizi bekleyecekti. Kesinlikle aday olmayacağım. Bu akşam yönetim kurulu toplantısı var. Arkadaşlarla oturup değerlendireceğiz ve daha bilgilendirici bir açıklama yapacağız" diye konuştu. "Aday olmayacağım" diyen Adnan Polat'ın beyaz listeyle başkan adayı olma hakkı vardı.
http://bayatekmek.yours.tv

G.Saray'da seçim 14 Mayıs'ta
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çelebi: Seçim hayırlı olsun
» İş dünyası seçim anketi yaptırıyor
» A&G araştırma şirketinin son seçim anketi
» Ak Parti seçim otobüslerine saldırı
» BDP'in seçim otobüsünden inip molotof attılar