bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Guti: Ama Beşiktaş'ı seviyorum

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15264
Teşekkür Edilme : 8

Guti: Ama Beşiktaş'ı seviyorum Empty
MesajKonu: Guti: Ama Beşiktaş'ı seviyorum   Guti: Ama Beşiktaş'ı seviyorum EmptySalı Mayıs 03, 2011 11:12 pm

Guti: Ama Beşiktaş'ı seviyorum Guti_41Beşiktaş yönetiminin ısrarla yalanlamasına karşın İspanyol Guti, Beşiktaş'tan sezon sonu ayrılacağının sinyallerini vermeye devam ediyor.

Guti Hernandez sosyal paylaşım sitelerinden biri olan twitter'dan takipçilerine bir mesaj geçti ve yine ayrılık sinyalleri verdi. "İstanbul'da son 1 ayım" sözünü yineleyen Guti, Türkiye Kupası'nın kararına herhangi bir etki yapmayacağını da söyledi.

Guti sözlerini "Ama Beşiktaş'ı seviyorum" diye noktaladı.

Guti, Galatasaray ile oynanan maçta Tayfur Havutçu tarafından oyundan alınınca yedek kulübesi yerine direkt soyunma odasına gitmiş ve tavrını belli etmişti. Guti, magazin basınında çıkan görüntülerde de "İstanbul'da son 1 ayım" ifadesini kullanmıştı.

"HAYATIMI İSTEDİĞİM GİBİ YAŞARIM"
Özel hayatıyla gündeme gelen Guti Hernandez yapılan haberlere de ilişkin twitter hesabında "Hayatımı kendi istediğim gibi yaşamaya devam ediyorum. Kimse bana ne yapacağımı söyleyemez. Buna da izin vermem. İstediğim gibi yaşamayı da hak ediyorum" diye yazdı.
http://bayatekmek.yours.tv

Guti: Ama Beşiktaş'ı seviyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mourinho Guti'yi kızdırdı
» Utanmaz Guti
» Guti: Sadece 1 ay kaldı
» Guti Beşiktaş'ta kalıyor
» Guti, Mesut'a hayran