bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu konuşması

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15257
Teşekkür Edilme : 8

Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu konuşması Empty
MesajKonu: Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu konuşması   Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu konuşması EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 5:23 am

Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu konuşması Erdogan_devlet_bahceli_bulvarinda_konusacak_amaCHP ve MHP'yi sert dille eleştiren Başbakan Erdoğan, CHP liderinin gözünün Merkez Bankası'ndaki 90 milyar dolarda olduğunu iddia ederek, 'Benim milletim sana izin vermez. Hiç merak etme 12 Haziran'da bu millet senin defterini dürecek bir daha gelmemek üzere geri gideceksin' dedi.
ALLAH'A DİL UZATTIN ÖZÜR DİLE VE İSTİFA ET
Başbakan Erdoğan, 'Dün Kılıçdaroğlu Siirt’te sınırları aşarak aklı izanı vicdanı inancı bir kenara atarak Allah’a dil uzatmak gibi bir saygısızlığa dil uzattı. Haşa diyorum. 'Statükocuların Allah’ı Ankara’dadır.' dedi. Yahu bu densizliği yapmaya hakkın var mı? Bu Yaradan’a karşı saygısızlıktır. Şahsıma yapılanlara gülüp geçiyorum ama Yaradan’a yapamazsın bunu. Bizden özür dilemedin bari bu edepsizlikten dolayı Müslümanlardan özür dile. Zerre kadar haysiyetin varsa o koltukta oturma. Müslümanların mutlak yaratıcısına böyle bir edepsizlik yapacaksın.' dedi.
http://bayatekmek.yours.tv

Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu konuşması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başbakan'ın BM Konferansı konuşması
» NTV muhabiri Kastamonu'daki saldırıya şahit oldu
» Kastamonu Valisi: Saldırıyı PKK üstlendi
» Baydemir'in Kastamonu saldırısı yorumu
» PKK'nın Kastamonu şifresi: Büyük ateş yakın