bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BTK Başkanı: İnternete girmeye korkuyorum

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15256
Teşekkür Edilme : 8

BTK Başkanı: İnternete girmeye korkuyorum Empty
MesajKonu: BTK Başkanı: İnternete girmeye korkuyorum   BTK Başkanı: İnternete girmeye korkuyorum EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 8:41 pm

BTK Başkanı: İnternete girmeye korkuyorum Btk_ba10
Telefon dinlemeleri, internet yasakları, filtreleme sistemleri ile gündemden düşmeyen TİB'in bağlı olduğu kuruluş, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu. Bu kurumun başındaki isim de Tayfun Acarer. Altı yıldır, cep telefonları ve internet dünyasındaki bütün düzenlemelerde son söz hep ona ait.

Acarer, Hürriyet Gazetesi'nden Faruk Bildirici'ye konuştu:

YOĞUN ÇALIŞAN İNSANLAR TEKNOLOJİYİ YOĞUN KULLANAMAZ
İlk olarak özel sektörde çalıştım, sonra PTT, ardından Telsiz Müdürlüğü. Oradan Kıyı Emniyeti'ne geçtim. Genel Müdür Yardımcılığı yaptım bir ara. Yönetim Kurulu üyesi de oldum. Sonra PTT'ye döndüm, ikiye ayrılınca Telekom kısmında kaldım. Oradan da Telekomünikasyon Kurumu başkanı oldum. Burada altıncı yılım. Doğrusu, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ydu. O nedenle ismi değişti. Telekomünikasyonun açılımı iletişim anlamındadır, şu anki sektörü bütünüyle kapsamıyor. Yoğun çalışan insanlar teknolojiyi yoğun kullanamaz. Çünkü vakitleri yoktur. Ben de öyle. Teknolojiyi gerektiği kadar kullanırım. Yoğun kullandığınız zaman ilgi alanınız dışına da çıkabiliyorsunuz. O kadar cazip şeyler geliyor ki. Merak edip, girip bakıyorsunuz. Orada oyalanmanız, bir zaman kaybı aslında. Facebook, Twitter gibi sosyal medyada yokum. Ama ailemden olanlar var. Hatta ailemin bir kısmı öyle haberleşiyor, ben tercih etmiyorum. Cep telefonunda 3G'yi kullanıyorum. Eşimle görüntülü de konuşuyoruz. Günde en az 10 kere haberleşiriz. Ben dinlendiğimden kaygı duymuyorum. Hatta elimden gelse beni dinleyin diye resmen müracaat edeceğim. Eğer eşimle yaptığım bir konuşma dinlenirse ondan rahatsız olurum tabii. Bu kişilik haklarının ihlalidir. Onun dışında dinlenmekten niye kaygı duyayım ki?
http://bayatekmek.yours.tv

BTK Başkanı: İnternete girmeye korkuyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnternete filtrede geri adım yok
» Yargıtay Başkanı'ndan boykot açıklaması
» Nuri Ergin Mahkeme Başkanı'na su şişesi fırlattı