bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kılıçdaroğlu YGS savcısına seslendi

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15255
Teşekkür Edilme : 8

Kılıçdaroğlu YGS savcısına seslendi Empty
MesajKonu: Kılıçdaroğlu YGS savcısına seslendi   Kılıçdaroğlu YGS savcısına seslendi EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 8:42 pm

Kılıçdaroğlu YGS savcısına seslendi Kilicd10
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün İstanbul'daki seçim turunda YGS'deki şifre iddiaları üzerinden ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na yüklendi.

Kılıçdaroğlu, Bayrampaşa'daki mitingde yaklaşık 5 bin kişiye özetle şöyle konuştu: "Meşhur Ali Demir var ya, demir atmış koltuğa, yerinden kalkmıyor. Geçmişine baktık. Meğer en büyük kopyacı oymuş. Bilim hırsızlığı yapmış. Nereden bulurlar böyle adamları.Ankara Cumhuriyet Başsavcısı'na Bayrampaşa'dan sesleniyorum. Sürprizleriniz olacaktı. O sürprizlerden birini ben biliyorum. Açıklama bekliyorum. Göreceğiz.

SINAV YAPAMAYAN ÜLKEYİ YÖNETEBİLİR Mİ?
Bu hükümet bu ülkeyi yönetemiyor. 1 milyon 700 bin çocuğumuzun umutlarını söndüren, oynayan bir siyasal iktidar. Sınav yapma becerisini gösteremeyen bir iktidar Türkiye Cumhuriyeti'ni yönetebilir mi? En beğendiğim sloganlardan birisi, 'Şifreci Tayyip.' Efendim 'Baktık şifre var. Ama kopya çeken yok' diyor. Güler misin ağlar mısın? 'Ben istersem onların karşısına 10 bin genç çıkarırım' diyor. Demokrasi kafasına bakın. Bu çocuklar haklarını arıyorlar.
MAHREM ALANLARA ÇOK MERAKLILAR
AKP özgürlükleri getirmeyi ve yasakları kaldırmayı vaat ediyor. Yasakları kaldırdıklarına inanıyor musunuz? Zaten kimse inanmıyordu. Vatandaş cep telefonuyla konuşmaktan korkuyor. Bu hükümet mahrem alanlara çok meraklı. Belden aşağı uğraşmaktan çok hoşlanıyorlar. Telekulak hükümeti bunlar. Dikmiş kulağı, bakalım millet ne konuşuyor. Bundan sonra derdiniz varsa telefonda arkadaşınıza anlatın. Belki Recep Bey'in kulağına gider. En son internete getirdikleri yasak. Hani özgürlükleri getirecektin. Yasakları getirdiler bunlar.
http://bayatekmek.yours.tv

Kılıçdaroğlu YGS savcısına seslendi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kılıçdaroğlu'nun konvoyunda kaza
» Bahçeli İstanbul'da halka seslendi
» Başbakan Erdoğan Düzce'de halka seslendi
» Kılıçdaroğlu iki kat fazla korunacak
» Bu kez de Kılıçdaroğlu çağrı yaptı