bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mide ağrısı bebek çıktı

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15254
Teşekkür Edilme : 8

Mide ağrısı bebek çıktı Empty
MesajKonu: Mide ağrısı bebek çıktı   Mide ağrısı bebek çıktı EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 7:41 am

Mide ağrısı bebek çıktı Mide_a10
Fotoğrafın sağındaki kare gebeliğin 5.5'uncu ayında çekilmiş. Ancak Lauren'in hamile olduğundan haberi yok.

Güzellik terapisti Lauren, iki hafta önce rutin bir doktor muayenesinde de kan tahlili yaptırdığını ve kilosunu ölçtürdüğünü, ama hamile olduğunun anlaşılmadığını söylüyor.

Lauren, "İnanamadım. Kilo almamıştım, vücudumda bir değişiklik yoktu ve aşermemiştim bile. Biraz göbeğim vardı, ama önemsememiştim" diyor.

"Onca zaman nerede saklanmış bilmiyorum"
20 yaşındaki Lauren, haftasonu ailesiyle birlikteyken mide ağrısı çekmeye başladı. Banyoya gitti ve birkaç dakika sonra doğum başladı. Ailesinden yardım istedi, o sırada ne olduğundan haberi yoktu ve bacaklarının arasından bir şeyin düşmekte olduğunu söylüyordu. Durumu gören yakınları hemen sağlık ekiplerini çağırdı.

Yaklaşık 4 kilogram ağırlığında dünyaya gelen Dylan-James hem annesini hem de doktorları şaşırttı. 50 kilogramdan biraz ağır olan Lauren, "Onca zaman nerede saklanmış bilmiyorum" diyor.
http://bayatekmek.yours.tv

Mide ağrısı bebek çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ABD'de işsizlik yüzde 9'a çıktı
» Bin Ladin'in vasiyeti ortaya çıktı
» Makam odasından böcek çıktı
» Nuri Cristiano Ronaldo fanatiği çıktı
» Hürrem Sultan gluten hastası çıktı