bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hürrem Sultan gluten hastası çıktı

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15226
Teşekkür Edilme : 8

Hürrem Sultan gluten hastası çıktı Empty
MesajKonu: Hürrem Sultan gluten hastası çıktı   Hürrem Sultan gluten hastası çıktı EmptyCuma Mayıs 06, 2011 4:11 am

Hürrem Sultan gluten hastası çıktı Saclar_hurrem_sultan_gibi_olacakAlmanya'dan geldiğinde kendisi için hazırlanan kıyafetleri korseyle giymek zorunda kalan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli'nin, rolü için sıkı bir diyete girdiği iddia edilmişti.

KOREL KURABİYESİ
Bergüzar Korel'in geçtiğimiz günlerde Sultan Süleyman'ı canlandıran eşi Halit Ergenç ve set ekibi için kurabiyeler yaptı. Ancak dizinin Valide Sultan'ı Nebahat Çehre çok iyi anlaştığı Uzerli'ye, kurabiyelerden yemesine izin vermediği söylentileri çıktı. Bu olay güzel oyuncunun kilo probleminden kaynaklandığı düşünüldü. Nebahat Çehre'nin 'Lokum kız' olarak sevdiği Uzerli, kilo problemi olmadığını ve diyet yapmadığını belirtirken kurabiyeleri gluten hastalığı yüzünden yiyemediğini söyledi.

ÇEHRE İYİ BİR İNSAN
2'nci Antalya TV Ödülleri'nde Nebahat Çehre ile aynı dalda yarışan ve ödülü Ayça Bingöl'e kaptıran Uzerli, usta oyuncu ile aynı dalda yarışması hakkında, "Aday olmak benim için çok büyük bir ödül. Benim için bu bile yeter. Ben o kadını inanılmaz seviyorum. Çok komik, doğal ve iyi bir insan. Sette çok eğleniyoruz. Nebahat Çehre bin tane ödül alsın bana hiç gelmesin razıyım. Onun için sevinirim" dedi.

HASTALIK DAHA İLERİ YAŞLARDA...
Çölyak hastalığı diğer adı Gluten Enteropatisi: Bağırsaklardaki sindirimi sağlayan villus denilen yapıların bozulmasına sebep olan ve dolayısıyla da yiyeceklerdeki besinin emilmesini engelleyen ve ince bağırsakta hasarlar oluşturan bir sindirim sistemi hastalığıdır.

Çölyak hastası olan kişiler buğdayda arpada çavdarda ve kesin olmamakla birlikte, yulafta bulunan ve gluten olarak adlandırılan bir proteine tahammül edememektedir. Hastalık daha ileri yaşlarda kansızlık, boy kısalığı, kemik zayıflığı ve nedeni bilinemeyen karaciğer hastalığı gibi çok değişik belirtilerle de kendini gösterir.
http://bayatekmek.yours.tv

Hürrem Sultan gluten hastası çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hürrem ve Mahidevran'ın dostluğu
» Cem Sultan'dan Servet'e hodri meydan
» Prenses Kate'in kardeşinin çıplak pozları ortaya çıktı
» Taner'in uğruna dayak yediği sevgilisi ortaya çıktı
» Makam odasından böcek çıktı