bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vakıfbank seride bir adım önde

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15247
Teşekkür Edilme : 8

Vakıfbank seride bir adım önde Empty
MesajKonu: Vakıfbank seride bir adım önde   Vakıfbank seride bir adım önde EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 3:47 am

Vakıfbank seride bir adım önde Vakifbank_seride_bir_adim_onde_1Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi Play-off yarı final ilk karşılaşmasında Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom, Eczacıbaşı VitrA'yı 3-2 mağlup ederek seride 1-0 öne geçti.

2 galibiyet alacak takımın finale çıkacağı seride, ikinci karşılaşma 2 Mayıs Pazartesi günü Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanacak.

Karşılaşmayı Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom kazanırsa, finale yükselen ekip olacak. Eczacıbaşı VitrA'nın ikinci maçı kazanması halinde 3. karşılaşma, 4 Mayıs Çarşamba günü yapılacak.

ECZACIBAŞI VİTRA: 2 - VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA TÜRK TELEKOM: 3
Salon: Burhan Felek
Hakemler: Erdal Akıncı xx, Esat Danzili xx
Eczacıbaşı VitrA: Mirka xxx, Büşra xx, Neslihan xx, Del Core xx, Yevgeniya xxx, Elif xx (Esra xx, Asuman x, Serpil xx)
Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom: Özge x, Nikolic xx, Bahar xx, Gözde xx, Glinka xxx, Poljak xxx (Gizem xx, Güldeniz xx, Nilay xx, Melis x)
Setler: 25-20, 23-25, 25-22, 24-26, 15-17
Süre: 130 dakika (25, 28, 26, 30, 21)
http://bayatekmek.yours.tv

Vakıfbank seride bir adım önde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adım adım hedefe
» Vakıfbank final peşinde
» Miami Heat seride öne geçti
» Fenerbahçe Ülker seride 2-0 yaptı
» Finalde ilk adım Fenerbahçe'den