bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adım adım hedefe

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15254
Teşekkür Edilme : 8

Adım adım hedefe Empty
MesajKonu: Adım adım hedefe   Adım adım hedefe EmptyPaz Mayıs 08, 2011 6:23 pm

Adım adım hedefe 628642_detay
La Liga'da 35. hafta karşılaşmalarında sahasında Espanyol'u konuk eden Barcelona, rakibi karşısında rahat bir galibiyet alarak 3 puana uzandı ve şampiyonluğa çok yaklaştı 2-0.

Maçın ilk yarısına iyi başlayan Barcelona, rakibini kendi yarı alanına hapsederken, Espanyol rakip kalede hiç etkili olamadı. 12. dakikada Pedro'nun ceza sahası yayı üzerinden yaptığı vuruşta top çerçeveyi bulmadı. 20. dakikada Xavi'nin pasında ceza sahası sağ çaprazda topla buluşan Pedro'nun vuruşunda kaleci Kameni gole izin vermedi.

29. dakikada ceza sahası içi sol çaprazda topla buluşan Andres Iniesta, sağ ayağıyla yakın kale dire dibine doğru yaptığı sert vuruşla ağları buldu ve takımını öne geçirdi: 29. Bu gol aynı zamanda ilk 45 dakikanın da sonucunu belirledi.

İkinci yarıya Barcelona golle başladı. 47. dakikada Xavi'nin kullandığı köşe vuruşunda ön direkte kafayı vuran Pique farkı ikiye çıkardı: 2-0. Maçta bu golün ardından tempo düşerken, Espanyol kontrataklarla rakip kalede etkili olmaya çalıştı. 54. dakikada Luis Garcia'nın pasında ceza sahası içi sağ çaprazda topu alan Osvaldo'nun vuruşunda top Valdes'de kaldı.

Maçın geri kalan bölümlerinde ise gol sesi çıkmadı ve Barcelona 90 dakikanın sonunda gülen taraf oldu.

Bu sonuçla Katalan ekibi puanını 91'e yükseltirken, Espanyol ise 48 puanda kaldı.

Anahtar Kelimeler
barcelona, la liga, Espanyol, İspanya Ligi, maç sonucu
http://bayatekmek.yours.tv

Adım adım hedefe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Finalde ilk adım Fenerbahçe'den
» Vakıfbank seride bir adım önde
» Toprak: Önemli bir adım attım
» İnternete filtrede geri adım yok
» Fenerbahçe hedefe kilitlendi(KARABÜKSPOR-FENERBAHÇE)