bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Finalde ilk adım Fenerbahçe'den

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15254
Teşekkür Edilme : 8

Finalde ilk adım Fenerbahçe'den Empty
MesajKonu: Finalde ilk adım Fenerbahçe'den   Finalde ilk adım Fenerbahçe'den EmptyCuma Mayıs 06, 2011 8:42 pm

Finalde ilk adım Fenerbahçe'den Finald10
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi play-off final serisinin ilk maçında Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'u 3-2 yenen Fenerbahçe Acıbadem, seride 1-0 öne geçti.

Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom, ilk seti 25-14 kaybettiği Fenerbahçe Acıbadem karşısında sonraki 2 seti, 25-15 ve 25-17 kazanarak maçta 2-1 öne geçti.

Maçın 4. setinde ilk teknik molayı 8-4 önde geçen rakibi karşısında, taraftarının da desteğiyle etkili bir oyun ortaya koyan Fenerbahçe Acıbadem, ikinci teknik molaya 16-15 üstün girdi. Büyük çekişmeye sahne olan 4. seti kazanan Fenerbahçe Acıbadem, skoru 2-2 yaparak maçı tie-break setine taşıdı.

Adeta nefeslerin tutulduğu 5. setti 16-14 kazanan Fenerbahçe Acıbadem, maçtan 3-2 galip ayrıldı.

2. MAÇ 9 MAYIS PAZARTESİ
Final serisinin ikinci maçı 9 Mayıs Pazartesi günü Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanacak.

Seride üçüncü maç ise 11 Mayıs Çarşamba günü yapılacak. İlk 3 maçta şampiyon belirlenemezse serinin dördüncü maçı 14 Mayıs Cumartesi, gerekirse beşinci ve son maçı ise 16 Mayıs Pazartesi günü oynanacak.

İki takım arasındaki maçların tamamı Burhan Felek Voleybol Salonu'nda yapılacak.

Bu arada Fenerbahçe Acıbadem oyuncusu Osmokrovic, tie-break setinde sakatlanınca kenara alındı.

Karşılaşmayı Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül'ün yanı sıra Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile bazı yöneticiler ve Fenerbahçe'nin sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da izledi.

FENERBAHÇE ACIBADEM: 3 - VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA TÜRKTELEKOM: 2

Salon: Burhan Felek
Hakemler: Ebru Meriçkan, Gökhan Dağ
Fenerbahçe Acıbadem: Seda, Osmokroviç, Eda, Fürst, Sokolova, Naz (Songül, Nihan, Yağmur)
Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom: Bahar, Nikolic, Özge, Gözde, Poljak, Glinka (Gizem, Güldeniz, Bahanur, Nilay)
Setler: 25-14, 15-25, 17-25, 25-22, 16-14
Süre: 123 dakika (22, 22, 25, 31, 23)
http://bayatekmek.yours.tv

Finalde ilk adım Fenerbahçe'den
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adım adım hedefe
» Vakıfbank seride bir adım önde
» Fenerbahçe Acıbadem finalde
» Aslan yarı finalde
» Fenerbahçe Acıbadem yarı finalde