bayat ekmek
bayat ekmek
bayat ekmek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bayat ekmek

Online oyun, futbol, siyaset, aşk, mankenler, resimler, ünlüler, müzikler, filmler

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Toprak: Önemli bir adım attım

YazarMesaj
MelihEyup
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
AdminOlarakBilinenYaşamFormu
MelihEyup

Tecrübe Puanı : 15260
Teşekkür Edilme : 8

Toprak: Önemli bir adım attım Empty
MesajKonu: Toprak: Önemli bir adım attım   Toprak: Önemli bir adım attım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 12:14 am

Toprak: Önemli bir adım attım Toprak_onemli_bir_adim_attimAlmanya Bundesliga takımlarından Bayer Leverkusen ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Ömer Toprak, açıklamalarda bulundu.

"5 YILLIK SÖZLEŞME BANA OLNA GÜVENİ GÖSTERİYOR"
Ömer, Kicker dergisine yaptığı açıklamada, 2009 yılının Haziran ayında gokart pistinde geçirdiği kazadan önce de Bayer Leverkusen ile görüşmeler yaptığını belirterek, ''Leverkusen kariyerimde önemli bir adım. Avrupa'da da büyük bir adres. 5 yıllık sözleşme de bana olan güveni gösteriyor'' dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde oynamanın kendisi için bir rüya olduğunu ifade eden Ömer, kazadan sonrasını düşündüğünde ne söyleyeceğini bilemediğini, çok acı çektiğini, ancak bu rüyayı gerçekleştirmek için çok çalıştığını kaydetti.

"BENİMLE İLGİLENDİĞİ İÇİN MULTU OLDUM"
Genç futbolcu, ''Türkiye mi, Almanya mı'' şeklindeki soruya da,''Şimdi Freiburg'u düşünüyorum. Gerisi kendiliğinden gelir. Bu konu gündeme geldiğinde Joachim Löw (Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü) benimle konuşmak istedi. Bu olmadı, ancak bu sezon da bunun acelesi yok. Son zamanlarda Erdal Keser ile birçok kez telefonlaştık. TFF temsilcisi olarak beni ikna etmek için değil, insan olarak benimle ilgilenmesinden dolayı mutluluk duydum'' şeklinde yanıt verdi.

Freiburg'un teknik direktörü olan ve gelecek sezon Bayer Leverkusen'i çalıştıracak Robin Dutt'un kendisini 18 yaşında genç takımdan aldığını ve her zaman kendisine güvendiğini belirten Ömer, Dutt'un Bayer Leverkusen'e gitmemesi durumunda da kendisinin bu takıma transfer olacağını bildirdi.
http://bayatekmek.yours.tv

Toprak: Önemli bir adım attım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adım adım hedefe
» Ünder: Beşiktaş maçı çok önemli
» Erdoğan'dan Toprak'a: Profesör olmuş ama
» Finalde ilk adım Fenerbahçe'den
» Havutçu: Bu sezon kupa bizim için çok önemli